Дек
11

Проводимо соціалізацію блоґу

Соціальність — невід’ємна риса всіх сучасних веб-ресурвіс, а вам, як продвинутому блоґеру, слід йти в ногу з вебдванолем.

Отож, сьогодні ми розглянемо можливості додавання до блоґу спеціальних кнопок, при натисненні на які, читачі зможуть зберігати написану вами статтю на одному з сервісів соціальних закладок чи на інших Web 2.0 проектах.

1. Sociable

Для користувачів WordPress найзручнішим способом забезпечення блоґу “соціальними кнопками” є встановлення плагіну Sociable. З величенького списку сервісів можна буде вибрати самі ті, що найбільш підходять вашій аудиторії. Sociable працює і на цьому блозі.

2. Віджети Add This!

На сайті Add This! вам буде запропоновано встновити на блоґ один або два віджети різних розмірів — для додавання блоґу чи статті до закладок або фіду до рідера. Ми ж зараз звернемо увагу саме на закладки. Отож, сервіс генерує два кода, один з яких призначений для зберігання цілого блоґу, а інший — окремої статті. Перший зручно вставляти в сайдбар (Presentation > Theme Editor > Sidebar), а другий в Presentation > Theme Editor > Single Post (single.php), або, якщо такого файла немає, в Main Index Template (index.php). При натисненні на віджет, відкриється вікно з чималеньким списком соціальних закладок, з-поміж яких читач обирає бажаний. Хоча, як на мене, для окремих статей краще юзати Sociable.

3. TwitThis

Веб-сервіс Twitter уже завоював популярність серед вітчизняних і закордонних любителів Web 2.0. Детальніше про нього читайте тут, а зараз я хочу розповісти про ще одну кнопку під назвою TwitThis. Код для неї береться на офіційному сайті і вставляється в ті ж самі місця, що й “Add This!”. При натисненні на кнопку читач посилає в свій Life Log повідомлення типу Reading: назва статті/сайту (http://лінк_на_сторінку).

Раздел: Веб-сервіси, Кнопки, СайдбарКомментарии закрыты.