Янв
09

Як заставити пінг сервіси правильно на вас працювати?

Як працюють пінг-сервіси?

Ви направляєте сервісам сигнал (пінгуете), а вони, у свою чергу, направляють пошуковим системам відповідне повідомлення. Отримавши таке повідомлення, пошукові системи відправляють до вас на сайт своїх роботів, щоб зафіксувати зміни і проіндексувати новий пост.

Міфи стосовно пінг-сервісів:

1. Вони допомагають поліпшити ранжування у видачі.

2. Вони допомагають підвищити відвідуваність.

3. З їх допомогою можна вивести ресурс з бана або з-під фільтрів пошукових систем.

Насправді пінг сервіси допомагають просто прискорити індексацію сайту. Тобто, новий пост на вашому блозі буде швидше проіндексований пошуковою системою. Позиції сайта у видачі, а також відвідуваність залежать зовсім від інших факторів. А вже якщо ваш ресурс в лазні пошукових систем або під фільтром АГС, або невблаганно туди скочується, то тут вам пінгування не допоможе, ці проблеми вирішуються по-іншому, цю тему я вже неодноразово торкався на блозі. Також пінгування може допомогти в боротьбі з плагіатом, про що я писав у своїй статті «Як запобігти крадіжкам контенту».

Список пінг сервісів для пінгування

Списки адрес цих сервісів ви можете без труднощів знайти в мережі. Потрібно враховувати кілька важливих моментів. У величезних списках може бути багато недійсних адрес, деякі адреси можуть дублюватися. Також чим довший список — тим більше пошукових роботів прийдуть на ваш ресурс, отримавши сповіщення про оновлення. Деякі сервери не витримують такого навантаження і у вас можуть виникнути проблеми.

Як пінгувати?
Якщо у вас блог на движку WordPress, то це можна робити трьома способами.

Спосіб 1 — Налаштувати Word Press пінг в адмін-панелі  блогу, щоб оповіщення про оновлення відбувалося автоматично. Для цього в адмін-панелі потрібно увійти в розділ «Налаштування» — «Написання». Ставите галочки. Внизу в розділі «Сервіси оновлення» у спеціальному полі прописуєте адреси пінг сервісів. І після того, як на вашому блозі з’явиться якесь оновлення, воно буде автоматично пінгуватися.

Wordpress пінг

Спосіб 2 — спеціальні плагіни. Є маса спеціальних пінг-плагінів, як платних, так і безкоштовних. У цих плагінах вже прописані адреси пінг сервісів. Якщо ви встановите у себе на сайті такий плагін, оповіщення про оновлення на блозі будуть відправлятися автоматично. Я плагінами не користуюся, але от знайшов плагін, який можу запропонувати — плагін-пінгатор від Яндекса. Якщо ви перейдете по посиланню на сервіс Яндекса http://site.yandex.ru/cms-plugins/, ви зможете безкоштовно скачати плагін-пінг не тільки для Word Press, але і для інших популярних CMS. Встановлення та налаштування там детально розписані.

Але ці два способи мають деякі недоліки. Оповіщення буде автоматично йти кожен раз, коли ви робите будь-яке оновлення на блозі: виправляєте друкарську помилку, видаляєте бите посилання або додаєте посилання, виправляєте хоч один знак пунктуації. Особливо, якщо ви набираєте пост безпосередньо в адмін-панелі. І при кожній такій події до вас на блог буде спрямовуватися купа пошукових роботів. Закінчиться це тим, що багато сервісів можуть прийняти вас за спамера і забанити за часті пінги.

Спосіб 3 — спеціальні програми. Я порекомендую вам безкоштовну та просту програму, якою користуюся і сам. Правда, там пінг потрібно здійснювати вручну, але зате ви зробите це саме тоді, коли потрібно. Користуватися програмою дуже просто: ви вводите URL поста і натискаєте кнопку «пінг». Система сама робить все інше. І, до речі, якщо в списку є дубльовані сервіси, то пінг надсилається тільки один раз.

PingExpert

Програма відразу встановлюється на робочий стіл і не вимагає ніяких додаткових налаштувань. Пінговать рекомендується один раз, і краще вночі, коли навантаження на сервер мінімальне. На закінчення хочу ще раз підкреслити, що пінг-сервіси — це досить зручний інструмент для прискорення індексації сторінок, але самі по собі вони не зможуть забезпечити вам ні популярності, ні високих позицій у видачі. Використовуйте всі методи оптимізації і досягайте успіху!

Раздел: Сервіси | СервисыКомментарии закрыты.