Дек
27

SEO. Частина перша. Ключові слова

SEO (Search Engine Optimization — оптимізація під пошукові машини) є важливою частиною просування вашого блоґу. Раніше основною його складовою частиною були мета-теґи, проте, як свідчать спеціалісти, нині цей спосіб уже не настільки дієвий, принаймні для найпопулярніших пошуковиків. Проте існує ряд правил, дотримуючись яких, можна добитися позитивного результату.

Ключові слова

Перед написанням статті варто чітко продумати, які слова вводитимуть юзвєрі в поле пошуку для того, щоб знайти інформацію, яку ви збираєтесь опублікувати. Отож, гарненько подумавши, приступайте до дії. Ключові слова у першу чергу мають міститися в заголовку статті і в самому тексті. Також для кращого ефекту потрібно, щоб URL статті також був укомплектований ключовими словами — краще англійською мовою (а не транслітом). Для того, щоб ваші статті мали нормальний URL, потрібно в панелі управління WordPress зайти в Options > Permalinks, в Common options обрати Custom, specify below і ввести в поле

/%category%/%postname%.html

Або інший варіант, який вам до вподоби. Також варто встановити плагін RusToLat, що автоматично транслітеруватиме назву вашого посту. Проте я ще раз повторюся: краще самому вводити текст URL (англійською!) в полі Post Slug.

Навіть графічні файли, що ви вставляєте, мають нести ключові слова — вони мають бути розміщені в значенні alt. Це можна робити як вручну, так і при використанні кнопки img на панелі інструментів WordPress (в полі Enter the description of image).

Крім цього, велику увагу слід звертати на теґи (категорії), адже забути про них — це мінус для вашого блоґу.

Раздел: SEOКомментарии закрыты.