Июн
15

Поміряємось пузом, або рейтинги блогів

Блоггери бувають різні. Дехто пише у стилі рожевих щоденничків, дехто — серйозні трактати-порівняння LiveJournal і компанія тощо. Проте, яким би блоггер не був, від самого народження у ньому цієї іскорки у ньому загоряється бажання бути першим, бути кращим…

Сьогодні ми поговоримо про рейтинги і каталоги, в яких вам потрібно зареєструватись, аби не тільки розкрутитись, а ще й відслідковувати динаміку свого підйому до Олімпу 🙂

UA TOP Bloggers

Цей рейтинг єдиний в Україні спеціально створений для розкрутки і пузоміряння українських блогів. В принципі, там може зареєструватись кожен, але єдиною суворою умовою є те, аби блог вівся українською мовою!

На момент написання цього посту в рейтингу було 296 сайтів.

Від себе додам, що для будь-якого українського блогу реєстрація там обов”язкова! Це стало доброю традицією і вже мало ким ця традиція порушується (ми не стали виключенням).

TOP.TOPUA.NET

Теж досить відомий український рейтинг сайтів і блогів, який з”явився опісля закриття проекту ТОП Україна. Потрапити у топ надзвичайно непросто, бо верхні позиції окупували зовсім не схожі на блоги сайти, тим не менше відсутність цього лічильника на сторінках блогу вважається дурним тоном (так-так, саме дурним 😉 )

На момент написання посту в рейтингу знаходиться 161 сайт.

Рейтинг I.UA

Цей рейтинг молодий, але дуже перспективний! Зареєструвавшись там, ви отримуєте багато сервісів в одному, в тому числі автореєстрація і в каталозі сайтів, і в рейтингу, якщо ви цього забажаєте. Крім лічильника, ви отримаєте ще й унікальну систему статистики вашого блогу, якій нема рівних! Ви отримуєте статистику незарахованих запитів до лічильника, погодинну, поденну, помісячну і порічну статистику відвідувань, повну інформацію про користувача (навіть про його монітор та розподільну його здатність!!), географію відвідувачів, інформацію про провайдерів ваших відвідувачів, про сесію, тривалість її і кількість перегляду сторінок, крім того дізнаєтесь індекс популярності вашого сайту в каталозі і ще багато чого цікавого! Раніше українські блоггери користувались буржуйськими системами статистики, але відтепер і у нас з”явився справжній конкурент, якого поважають всі українці!

Важлива примітка. Лічильник використовує JavaScript, тому на тих блогохостингах, де немає підтримки JavaScript (наприклад, BLOG:NET.UA), вам не вдасться встановити лічильник від I.UA.

bigmir) TOP100

Теж рейтинг сайтів з гарною статистикою, але останнім часом він втрачає популярність в зв”язку з купою скандалів, які звалилися на їх голову в зв”язку з виходом з їх рейтингу декількох крупних гравців (найпомітнішим був скандал з інтернет-виданням “Українська правда”).

Все ті ж статистичні можливості, але вони дуже сильно програють можливостям того ж I.UA. Однак, слідуючи все тій же традиції, провідні блоггери все ще рахуються і в Бігмірі. Однак не берусь стверджувати, що вони роблять це з задоволенням 🙁 Ера Бігміру закотилася…

Важлива примітка. Лічильник bigmir) TOP100 використовує JavaScript, тому якщо на вашому блогохостингу відсутня підтримка JavaScript (наприклад BLOG:NET.UA), вам не вдасться встановити лічильник bigmir) TOP 100.

На сьогодні все, а наступного разу я розкажу вам, в яких каталогах сайтів вам треба конче зареєструватись, аби отримати аудиторію відвідувачів на сайт.

Питання? Пропозиції? Для цього є коментарі 😉

Корисні посилання, читайте також: апостиль Київ

Раздел: РейтингиКомментарии закрыты.