Мар
30

Про що писати

Часто люди, з якими я розмовляв, запитували мене: а навіщо заводити той блоґ, про що я буду писати, і таке інше… Взагалі писати завжли є про що, аби було бажання. На Заході блоґером називається людина, яка давно перестала працювати в звичному розумінні цього слова і існує за рахунок продажів реклами на своєму блозі. Тобто блоґер там – це по суті професія. В Україні ситуація дещо інша. Як не прикро про це говорити, але українська блоґосфера на даному етапі розвитку не те що не дотягує до західної, вона, можна сказати, тільки зароджується.

Та все ж, відійдемо від проблеми розвитку блоґосфери і поговоримо про саму суть блоґінгу. На етапі свого зародження блоґи були звичайними мережевими щоденниками, де блоґери записували власні думки, погляди, враження. І, хоч зараз вже 2007 рік і з того часу багато змінилося, суть залишилась незмінною – блоґери пишуть про те, що їх цікавить і на чому вони розуміються. Тобто навіть персональний блоґ (а таких більшість) повинен мати певну напрямленість. Приводжу приклади відомих українських персональх блоґів.

  1. Hip пише про IT-індустрію
  2. Блоґ Ribel‘а орієнтований на пізнавальну інформацію
  3. LaSet часто публікує інформацію про хостинг, домени та інтернет в цілому
  4. masterpiecer полюбляє писати в особливій манері, а його пости віддзеркалюють стан українського суспільства
  5. Темою блоґу Сергія Ласкавого є просування нашої рідної мови в кінопростір, і взагалі тема патріотизму
  6. LordPro.teus в особливій формі описує цифровий світ
  7. На блозі ELECTRIC‘а також часто можна зустріти інформацію про інтернет, але в основному він пише на тему різних філософських питань
  8. ТЕТ-А-ТЕТ, як і Ribel, віддає перевагу пізнавідьній інформації
  9. Ну і насамкінець я, FireON, захоплююсь Інтернетом, блоґінгом, різними цікавинками, а тому в мене на блозі ви знайдете переважно інформацію про цікаві веб-ресурси, програмні продукти, а також маєте можливість ознайомитись з іншою цікавою і корисною інформацією

Тому, про що б ви не писали, головне, щоб ви писали про те, що вам подобається і чим ви захоплюєтесь – так ви знайдете купу друзів і постійних читачів.

Матеріал допомогло написати бюро перекладів.

Раздел: НастановиКомментарии закрыты.