Мар
17

Чим прикрасити сайдбар? В допомогу вам Blogbar!

Яскраві сайдбари — це характерна особливість блоґів. Не скажу, що це завжди добре, навіть часто навпаки — первантаженість багатьох сайдбарів не тільки збільшує час завантаження сторінки, але часто-густо відштовхує читачів. Та все ж, якщо ваш сайдбар не перевантажений різними прикрасами, але й не виглядає сухим, це робить ваш блоґ більш стильним.

Отож, Blogbar (http://blogbar.org/)… Назва говорить сама за себе. Blogbar — це сервіс по створенню пошукових віджетів для сайдбару. Ним ви можете замінити стандартне поле пошуку, причому можливості пошуку стають більш розширеними, а дизайн лише нікого не залишить байдужим.

Сама система пошуку також досить цікава, більше того — вона блоґерська. Це виражається в тому, що шукати можна як на блозі, так і в Інтернеті, використовуючи для цього Google, Google Blog Search і Technorati.

Встановлення “Блоґбару” не викликає особливих труднощів, а займає буквально дві-три хвилини. Крім того, ви можете обрати один з 18 кольорів, який би найбільш гармонійно вписався в ваш “інтер’єр”.

Я поставив віджетик і на FRESHman, тому його функціональність ви можете випробувати, як то кажуть, на місці. Успішного вам блоґінгу і чекайте нових статей.

Читайте також: официальный перевод документов.

Раздел: BloggerToolsКомментарии закрыты.